Używamy plików cookie, aby ułatwić Ci surfowanie po internecie i aby udoskonalać naszą witrynę. Korzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na zastosowanie plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj. - ZAMKNIJ

Tefal Cuisine Companion

Cena: 3 699,00 zł
Już od 74 zł
miesięcznie w ratach 0%*
Raty 0%
*Propozycja 50 RAT 3X0%: Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 3x0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 2.01.2017 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 3699,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 3699,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 3699,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 50 równych rat miesięcznych 73,98 zł.

Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu na zakup towarów i usług należy do Santander Consumer Bank S.A. GROUPE SEB POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich klientów o możliwości skorzystania z kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług Santander Consumer Bank S.A. oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem GROUPE SEB POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

Gotujący robot kuchenny. Szczegóły »

Wysyłka kurierem GRATIS

ilość
+48 22 116 86 39**

Kup dodatkowe akcesoria:

Misa

Sprawdź >

Parowar

Sprawdź >

Szatkownica

Sprawdź >

Przy zakupie otrzymujesz:

wagę kucheną GRATIS!

zestaw akcesoriów

Parametry techniczne

Rozwiń szczegóły

Warto wiedzieć

Jakie korzyści wiążą się z dokonaniem zakupu Cuisine Companion w internetowym sklepie Tefal?

Dzięki zakupowi Cuisine Companion bezpośrednio w sklepie Tefal otrzymujesz gwarancję jakości produktu oraz możesz liczyć na najwyższą jakość obsługi Klienta. Naszym najważniejszym celem jest satysfakcja Klienta z codziennego korzystania z przyjemności i doznań kulinarnych, jakie daje nam Cuisine Companion i do tego przykładamy największą wagę w naszych działaniach.

Gdzie mogę zobaczyć jak działa Cuisine Companion?

Aby przekonać się na żywo jakie nieograniczone możliwości kulinarne oferuje Cuisine Companion, zachęcamy do zapisania się na specjalny pokaz kulinarny, który może zostać organizowany u Ciebie w domu lub zapraszamy Cię do jednego z salonów Home&Cook i studio kulinarnych w całej Polsce. Więcej szczegółów o spotkaniu znajdziesz tutaj.

Czy dostawa zamówionego produktu jest darmowa?

Dokonując zakupu Cuisine Companion w internetowym sklepie Tefal, produkt niezwłocznie wysyłany jest do Klienta kurierem. Klient nie ponosi żadnych kosztów dostawy (wysyłka jest gratis), produkt dostarczany jest w ciągu 24-48h od momentu nadania.

Czy mogę dokonać zwrotu produktu?

Dokonując Zamówienia Cuisine Companion w internetowym sklepie Tefal otrzymujemy możliwość dokonania zwrotu produktu, stąd ryzyko niezadowolenia z zakupu jest zminimalizowane. Odstąpienie od umowy sprzedaży następuje do 14 dni kalendarzowych od zakupu poprzez złożenie stosownego oświadczenia, którego szczegóły opisane są w regulaminie sklepu oraz na stronie internetowej.